VÝSLEDKY

14.6. 2015 - Kateřinice - Lubina 0:18 (0:4)

Výkon v prvním poločase bych hodnotil kladně. Snažili jsme se hrát pohledný technický fotbal a dvacet minut byly lepším týmem. Jen je škoda, že jsme neproměnili slibné brankové příležitosti, včetně zahozené penalty po soupeřově ruce v pokutovém uzemí. Zbytek prvního poločasu a hlavně celý poločas druhý však bylo vidět, že naši žáčci hráli proti podstatně staršímu družstvu, které se nebálo střílet z každé pozice a po prvním jejich vstřeleném gólu začlo konto nabývat. Za výkon si však kluci zaslouží pochvalu a je příslibem do dalších zápasů.

ostatní, včetně tabulky:

7.6. 2015 - Kateřinice - Hukvaldy 4:2 (3:1)

branky: Havrlant M. 3x, Janeček V.

Po velmi vydařených prvních 15-ti minutách, kdy jsme se dostali do vedení 3:0 jsme opět ubrali na aktivitě a protrápili se až ke konečnému vítězství 4:2. Ještě minutu před koncem jsme se však strachovali o výhru, protože na 4:2 jsme upravili výsledek až v poslední minutě zápasu po výborně zahraném rohu.

24.5. 2015 - Příbor - Kateřinice 12:1 (5:0)

branky: Havrlant M.

Příliš mnoho respektu proti silnému soupeři v prvním poločas zapříčinilo pouze odkopávanou na soupeřovy kopačky. Druhý poločas už byl lepší, vytvořili jsme si pár brankových příležistí a vstřelili zasloužený gól.

17.5. 2015 - Kateřinice - Trojanovic 5:6 (3:1)

branky: Matula R. 2x, Havrlant M., Klimek Š., Petřek R.

Jak prohrát vyhraný zápas, tak by se dalo nazvat naše nedělní zápasové snažení proti Trojanovicím. Zápas se po povedeném prvním poločase, kdy jsme soupeře jasně přehrávali a dali mu tři krásné branky se po poločasové pauze stal noční můrou. Naši chlapci tvořili neuvěřitelné chyby v obraně, jejich pohyb zůstaval na bodu mrazu, a ikdyž jsme ještě stále vedli 5:3 tak začali být nervózní a podráždění, z čehož pramenilo stále více chyb. Závěrečné skóre 5:6 pro soupeře a další promarněný zápas, kdy jsme byli lepší, ale nedokázali jsme zvítězit, díky zbytečným a hlavně školáckým chybám starších hráčů v obraně.

17.5. 2015 - Kopřivnice - Kateřinice 11:4

branky: Janeček V., Havrlant M., Matula R., Novák Š.

Soupeř, který nastoupil převážně s děvčaty měl hlavně více fyzických sil. Technicky jsme byli lepším týmem, ovšem nemohli jsme se vyrovnat s velikostí hřiště a hlavně s  děvčaty, které byli starší a tedy i fyzicky lépe vybavené a v obraně je podporavali dva vysocí chlapci. Vysoká porážka je zasloužené, nikoli však tragická. Hlavy vzhůru, naše cíle jsou jinde a v jinou dobu. :)

10.5. 2015 - Kateřinice - Vlčovice-Mniší 7:2

branky: Janeček V., Havrlant M. 2x, Petřek R. 3x, Sklenák J., vlastní

3.5. 2015 - Tichá - Kateřinice 4:2 (2:1)

branky: Havrlant M., Monsport J.

Po vcelku vydařeném začátku, kdy jsme se ihned dostali do vedení 1:0 a následném našem sporném nególu, který sice viděli hráči, ale rozhodčí a trenéři nikoli, jsme hrou, která postrádala jakýkoli pohyb, dovolili domácím skóre otočit. V druhém poločase jsme sice dokázali vyrovnat, avšak po hrubé chybě brankáře, jsem dostali gól z poloviny hřiště na 3:2 pro domácí. V závěru zápasu jsme  měli snahu vyrovnat, ale z toho pramenily chyby v obraně a jedna z nich byla potrestána a stanovila konečný výsledek na 4:2 pro Tichou. Z pohledu trenéra byla Tichá velice hratelný soupeř, se kterým jsme měli vyhrát, ale projevila se jak absence kapitána R. Matuly a J. Sklenáka, tak unavenost některých hráčů z předchozího zápasu za náš dorost. Hráči byli pomalí, bez pohybu, nebyli schopni udělat kličku a i nasazení bylo slabší, než u soupeře.

26.4. 2015 - Kateřinice - Hostašovice 0:13 (0:6)

Po velmi pěkných dvaceti minutách, kdy jsme byli jasně lepším, techničtějším mužstvem a naší hře se opravdu dalo říkat fotbal, jsme dostali jeden hloupý gól, který poslal naši psychiku do kolen. I tak děkuji za předvedný výkon, protože hlavní osa týmu měla v nohou velmi náročný sobotní zápas za dorostence a zbytek kluků bylo výrazně mladších než soupeř. Výsledek je krutý a vůbec neodpovídá výkonu obou mužstev.

19.4. 2015 - Lichnov - Kateřinice - 5:6 (2:0)

branky: Havrlant M. 3x, Matula R. 2x, Kuchař F.